

Блюдо кругле керамічне біле велике сервірувальне D 41,5 cm H 4,5 cm ДРУГИЙ СОРТ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17950-1
429 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блюдо кругле керамічне біле велике сервірувальне D 41,5 cm H 4,5 cm ДРУГИЙ СОРТ
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 405 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блюдо кругле керамічне біле велике сервірувальне D 41,5 cm H 4,5 cm ВТОРИЙ СОРТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴


