


Вішалка для верхнього одягу настінна металева на 7 гачків AE-486 L 60 cm W 17 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01149-1
222 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вішалка для верхнього одягу настінна металева на 7 гачків AE-486 L 60 cm W 17 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Вішалка для верхнього одягу настінна металева на 7 гачків AE-486 L 60 cm W 17 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴


