


Вішалка для верхнього одягу настінна металева на 6 гачків AE-612 L 53 cm W 15 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 09330-1
192 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка для верхнього одягу настінна металева на 6 гачків AE-612 L 53 cm W 15 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Вішалка для верхнього одягу настінна металева на 6 гачків AE-612 L 53 cm W 15 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴


