


Вішалка для одягу та рушників настінна металева на 8 гачків L 65 cm W 7 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10144-1
162 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка для одягу та рушників настінна металева на 8 гачків L 65 cm W 7 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Мідний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Вішалка для одягу та рушників настінна металева на 8 гачків L 65 cm W 7 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴


