


Каструля з нержавіючої сталі з кришкою велика 10 літрів Нержавіюча сталь D 28 cm H 16 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15882-1
1 995 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каструля нержавійка 10 л.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Висота каструлі без кришки | 16 см |
| Діаметр каструлі | 28 см |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Одношарове |
| Тип плити | Газова, Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Каструля з неіржавкої сталі з кришкою велика 10 літрів Нержавійка D 28 cm H 16 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴


