
Килимок фактурний силіконовий для гнучкого айсингу та мастики Оборка 16,5*5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16474-1
202 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок кондитерський для айсинга Оборка 16,5 х 5
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 165 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок кондитерський |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Килимок фактурний силіконовий для гнучкого айсингу та мастики Оборка 16,5 * 5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴


