

Кошик відро для прищіпок пластиковий Кошик Senyayla Plastik 2152 Ажур 22*17 cm H 13 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17411-1
75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик відро для прищіпок пластиковий Кошик Senyayla Plastik 2152 Ажур 22*17 cm H 13 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senyayla Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 170 мм |
| Тип | Кошик |
| Стан | Новий |
| Кришка | Немає |
| Ручки | Є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик відро для прищіпок пластиковий кошик Senyayla Plastik 2152 Ажур 22*17 cm H 13 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


