

Ложка для морозива алюмінієва цілісна порційна кольорова 5*3,7 cm, L 17 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17834-1
131 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ложка для морозива алюмінієва цілісна порційна кольорова 5*3,7 cm, L 17 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Ложка для морозива |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ложка для морозива алюмінієва суцільна порційна кольорова 5*3,7 cm, L 17 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴


