

Миска кухонна з нержавіючої сталі глибока велика D 40 cm H 9 cm 5 літрів для їдальні Нержавіюча сталь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01679-1
101 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миска глибока, нержавіюча, d 40 cm, h 9 cm. (5 л)
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота миски | 9 см |
| Діаметр миски | 40 см |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 5 л |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Миска з неіржавкої сталі глибока велика D 40 cm H 9 cm 5 літрів Нержавійка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴


