

Молд силіконовий кондитерський для мастики та шоколаду Листики 13*20 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16669-1
182 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Молд кондитерський силіконовий Листочки 13 х 20 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Молд кондитерський |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Молд силіконовий кондитерський для мастики та шоколаду Листики 13 * 20 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴


