
Молд силіконовий кондитерський для мастики та шоколаду Квіти 16*5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15474-1
152 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Молд кондитерський Квіти 5 х 16 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Молд кондитерський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Молд силіконовий кондитерський для мастики та шоколаду Квіти 16 * 5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴


