

Ніж кухонний універсальний з пластиковою ручкою "Chencnuji" L 22,5 cm лезо 13 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11051-1
66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ніж кухонний універсальний з пластиковою ручкою "Chencnuji" L 22,5 cm лезо 13 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 13 см |
| Довжина ножа | 22.5 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ніж кухонний універсальний із пластиковою ручкою "Chencnuji" L 22,5 cm лезо 13 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴


