

Плунжер кондитерський для печива та мастики пластикова Квітка 4*4 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16161-1
40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плунжер кондитерський професійний "Квітка" 4*4 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Плунжер |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Плунжер кондитерський для печива та мастики пластиковий Квітка 4 * 4 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴


