

Піднос антисліп прогумований прямокутний для бару Рознос для офіціанта пластиковий 66*46 / 61*41cm H 2,5cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15152-1
611 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Піднос антісліп 46 х 66 див.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Антиковзаюче покриття всередині |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Таця антисліп прогумований прямокутний для бару Рознос для офіціанта пластиковий 66*46 / 61 * 41 cm H 2,5cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 611 ₴


