


Піднос пластиковий прямокутний для їдальні Рознос пластмасовий для кафе 36*26,5/30*21 cm H 3 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15751-1
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піднос пластмасовий
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Таця пластикова прямокутна для столової Рознос пластмасова для кафе 36*26,5/30*21 cm H 3 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴


