

Піднос металевий прямокутний нержавійка Рознос із нержавіючої сталі 39,2*29,2/35*25 cm H 2 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17603-1
168 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піднос металевий прямокутний нержавійка Рознос із нержавіючої сталі 39,2*29,2/35*25 cm H 2 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 392 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 292 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Таця металева прямокутна неіржавка сталь 39,2*29,2/35 * 25 cm H 2 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴


