Соусник круглий скляний маленький Солонка зі скла D 10 cm H 4,5 cm 150 мл
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13615-1
56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соусник круглий скляний маленький Солонка зі скла D 10 cm H 4,5 cm 150 мл
11 штук в упаковці
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 150 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Кришка | Немає |
| Тип посуду | Соусник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Соусник круглий скляний маленький Сільничка зі скла D 10 cm H 4,5 cm 150 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴


