Салатник глибокий зі скла Прозора скляна миска Піала скло D 13,5 cm H 6 cm 400 мл
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13617-1
61 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Салатник глибокий зі скла Прозора скляна миска Піала скло D 13,5 cm H 6 cm 400 мл
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 135 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 400 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Салатник глибокий зі скла Прозора скляна миска Піала скло D 13,5 cm H 6 cm 400 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 ₴


