

Оселедниця керамічна тарілка біла Блюдо овальне для оселедця з хвилястим краєм 26*10,5 cm H 2,5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11604-1
112 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оселедниця керамічна тарілка біла Блюдо овальне для оселедця з хвилястим краєм 26*10,5 cm H 2,5 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Селедочниця керамічна тарілка біла Блюдо овальне для селедки з хвилястим краєм 26 * 10,5 cm H 2,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 ₴


