

Шкатулка скринька декоративна фанерна 11*7 cm H 7 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13644-1
149 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкатулка скринька декоративна фанерна 11*7 cm H 7 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Скринька скриня для рушників декоративний фанерний 11*7 cm H 7 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴


