

Тарілка з нержавіючої сталі дрібна для їжі D 20 cm H 3 cm Нержавіюча сталь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17466-1
37 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка дрібна нержавіюча 20 див.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип тарілки | Обідня |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Тарілка з неіржавкої сталі дрібна для їжі D 20 cm H 3 cm Нержавійка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴


