


Форми для випічки великої кексу металева з керамічним покриттям D 26 cm H 9 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15110-1
202 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма з керамічним покриттям для кексу d 26 cm; h 9 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 90 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форми для випікання великого кексу металеві з керамічним покриттям D 26 cm H 9 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴


