

Форми для випічки великої кексу металева з тефлоновим покриттям D 25 cm H 8 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 05287-1
46 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма тефлонова червона d 25 см; h 8 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 80 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення форми | Для кексу, Для пирога |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форми для випікання великого кексу металеві з тефлоновим покриттям D 25 cm H 8 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 ₴


