


Металева форма для випічки кексу маленька Човник з тефлоновим покриттям 11,2 * 5 cm H 1,2 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12793-1
14 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма тефлонова червона Човник 11,2 x 5 x 1,2 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 12 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Овальна |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Металева форма для випікання кексу маленька човник з тефлоновим покриттям 11,2 * 5 cm H 1,2 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴


