

Форми для морозива ескімо пластикова в наборі 4 штуки Форми для фруктового льоду 7 * 4,5 * 1,2 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17871-1
64 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Форма пластмассовая для мороженного из 4-х прямоугольная 7 x 4,5 x 1,2 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 70 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Форма для солодощів |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форми для морозива ескімо пластикова в наборі 4 штуки Форми для фруктового льоду 7 * 4,5 * 1,2 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴


