Килимок силіконовий для випічки Макаронс 29*26 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок кондитерський |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Килимок силіконовий для випікання Макаронс 29*26 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴




