


Гілка орхідеї штучна рожева для декору Квіти для декорування L 15 cm D 12 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16647-1
16 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гілка орхідеї штучна рожева для декору Квіти для декорування L 15 cm D 12 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр квітки | 12 см |
| Матеріал листя | Тканина |
| Матеріал стебла | Пластик |
| Матеріал квітки | Тканина |
| Загальна довжина рослини | 15 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Гілка орхідеї штучна рожева для декору Квіти для декорування L 15 cm D 12 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴


