



Змінний чохол на прасувальну дошку Dose Чохол для прасування 130*46 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 09356-1
195 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол на прасувальну дошку LUX 130 х 46
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dose |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 130 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для прасувальної дошки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Змінний чохол на прасувальну дошку Dose Чохол для гладилки 130 * 46 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


