


Набір пробок для пляшок затички пластикові багаторазові 6 штук 2,5*2,5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18482-1
51 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір пробок для пляшок затички пластикові багаторазові 6 штук 2,5*2,5 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Пробка універсальна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір пробок для пляшок, потички пластикові багаторазові 6 штук 2,5*2,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴


