

Кошик пластиковий з кришкою Senyayla Plastik 2860 Ящик для зберігання речей Контейнер 28*19 cm H 13 cm 6 л
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18575-1
203 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кошик пластиковий з кришкою Senyayla Plastik 2860 Ящик для зберігання речей Контейнер 28*19 cm H 13 cm 6 л
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 6 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик пластиковий з кришкою Senyayla Plastik 2860 Ящик для зберігання речей Контейнер 28*19 cm H 13 cm 6 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴


