


Кошик пластиковий без кришки Сітка Tuffex 4204 Ящик для зберігання речей 38*28 cm H 22 cm 17 літрів
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18664-1
272 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик пластиковий без кришки Сітка Tuffex 4204 Ящик для зберігання речей 38*28 cm H 22 cm 17 літрів
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 17 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик пластиковий без кришки Сітка Tuffex 4204 Ящик для зберігання речей 38*28 cm H 22 cm 17 літрів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272 ₴


