


Підставка для вилок ложок та ножів пластикова Склянка органайзер для сушіння столових приладів 19,5*16,5 H 14 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10718-1
155 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для вилок ложок та ножів пластикова Склянка органайзер для сушіння столових приладів 19,5*16,5 H 14 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для столових приладів |
| Тип | Підставка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Підставка для виделок ложок і ножів пластикова Стакан органайзер для сушіння столового приладдя 19,5*16,5 H 14 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴


