
Поличка пластикова під дзеркало у ванну кімнату пряма TP-12 Tombo 37*10,5 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19478-1
125 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Поличка пластикова під дзеркало у ванну кімнату пряма TP-12 Tombo 37*10,5 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Пілочка пластикова під дзеркало у ванну кімнату пряма TP-12 Tombo 37*10,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴


