

Ніж кухонний універсальний з пластиковою ручкою L 30 cm лезо 17 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19499-1
115 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж кухонний універсальний з пластиковою ручкою L 30 cm лезо 17 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 17 см |
| Довжина ножа | 30 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Ніж кухонний універсальний із пластиковою ручкою L 30 cm лезо 17 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴


