
Кошик бак з кришкою для брудної білизни великий пластиковий A.170 Alkansan Plastik 44*35 cm H 54 cm 50 літрів
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19604-1
800 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик бак з кришкою для брудної білизни великий пластиковий A.170 Alkansan Plastik 44*35 cm H 54 cm 50 літрів
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 54 см |
| Довжина | 44 см |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 50 л |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 35 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик бак із кришкою для брудної білизни великий пластиковий A170 Alkansan Plastik 44*35 cm H 54 cm 50 літрів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴


