
Сито друшляк маленьке кухонне кругле нержавіюча сталь з пластиковою ручкою D 9 cm L 22 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11141-1
61 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сито |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 90 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ручка | Одна |
| Колір | Червоний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Сито дуршла маленьке кухонне кругле неіржавка з пластиковою ручкою D 9 cm L 22 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 ₴


