

Підставка під ополоник пластикова 4002 Stillo 24 * 10 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20159-1
62 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка під ополоник пластикова 4002 Stillo 24 * 10 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя |
| Тип | Підставка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Підставка під ополоник пластикова 4002 Stillo 24 * 10 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴


