

Силіконовий перфорований килимок серветка для випікання еклерів 30*40 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20197-1
320 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силіконовий перфорований килимок серветка для випікання еклерів 30*40 см. Доставка у всі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок кондитерський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Силіконовий перфорований килимок серветка для випікання еклерів 30*40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


