

Полікарбонатна форма для шоколаду 3D Сумочка 17 * 7 cm H 10 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18724-1
394 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма полікарбонатна 3Д на магніті Сумочка 20смVT6-19435(48шт)
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Стан | Новий |
| Тип | Форма для солодощів |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Полікарбонатна форма для шоколаду 3D Сумочка 17 * 7 cm H 10 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴


