
Полікарбонатна форма для шоколаду 3D Ейфелева вежа 19,6 * 7 cm H 12 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18718-1
333 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма полікарбонатна 3Д на магніті Ейфелева вежа 20*12смVT6-19429(72шт)
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 196 мм |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Стан | Новий |
| Тип | Форма для солодощів |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Полікарбонатна форма для шоколаду 3D Ейфелева вежа 19,6 * 7 cm H 12 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴


