

Форма кондитерська силіконова для виготовлення паличок савоярді 13,5*1,5*1,5 cm ( НЕ ДЛЯ СВІЧОК)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17536-1
101 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма кондитерська силіконова для виготовлення паличок савоярді 13,5*1,5*1,5 cm ( НЕ ДЛЯ СВІЧОК)
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота стінок | 15 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форма кондитерська силіконова для виготовлення паличок савоярді 13,5*1,5*1,5 cm ( НЕ ДЛЯ СВІЧЕЙ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴


