



Кошик пластиковий овальний без кришки Мереживо Elif Plastik №321 Ящик для зберігання речей 29*22 H 16 cm 7 л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19232-1
101 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик пластиковий овальний без кришки Мереживо Elif Plastik №321 Ящик для зберігання речей 29*22 H 16 cm 7 л
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elif Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 7 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик пластиковий овальний без кришки Мереживо Elif Plastik No321 Ящик для зберігання речей 29*22 H 16 cm 7 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴


