
Деко для випікання з нержавіючої сталі прямокутне Форма деко для запікання в духовці глибока 35*26 cm H 4cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19175-1
123 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деко нерж 27*36*4см VT6-19651(100шт)
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип дна | Гладке |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота бортика | 40 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Деко для випікання з неіржавкої сталі прямокутний Форма деко для запікання в духовці глибока 35 * 26 cm H 4cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴


