



Друшляк пластиковий круглий Сито пластмасове з довгою ручкою D 19,5 cm L 36 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19220-1
78 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 195 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ніжки/підставка | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Одна |
| Тип | Друшляк |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Друшляк пластиковий круглий Сітопластмасовий із довгою ручкою D 19,5 cm L 36 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴


