


Підставка під ополоник і ложку пластикова DS-4004 L 27 cm D 11 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19255-1
69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка під ополоник і ложку пластикова DS-4004 L 27 cm D 11 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 110 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя |
| Тип | Підставка |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Підставка під ополоник і ложку пластикова DS-4004 L 27 cm D 11 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴


