

Кошик пластиковий без кришки Кошики для зберігання речей набір 3 штуки 26*8 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19333-1
110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик пластиковий без кришки Кошики для зберігання речей набір 3 штуки 26*8 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 260 мм |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір кошиків |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик пластиковий без кришки Кошик для зберігання речей набір 3 штуки 26*8 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴


