Набір у ванну Сінді овал 55 х 44,5 см
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 550 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 450 мм |
| Настінний кріплення | Да |
| Тип | Дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 55 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | пластик |
| Корпус | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴


