


Форма силіконова кондитерська для випічки пирога або торта Мишка 25*18*4 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19560-1
131 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма силіконова кондитерська для випічки пирога або торта Мишка 25*18*4 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота стінок | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форма силіконова кондитерська для випікання пирога або торта Мишка 25*18*4 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴


