Органайзер бокс пластиковий для косметики та дрібниць L-419 Ящик контейнер для зберігання деталей 23*19 cm H 6 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19590-1
192 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер бокс пластиковий для косметики та дрібниць L-419 Ящик контейнер для зберігання деталей 23*19 cm H 6 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qlux |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Органайзер бокс пластиковий для косметики та дрібниць L-419 Ящик контейнер для зберігання деталей 23*19 cm H 6 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴










