

Дошка обробна пластикова прямокутна кухонна для нарізування овочів та продуктів 34*25 cm для кухні
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19716-1
158 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка пластмасова прямокутна 34*25 см, t=1,1 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Товщина | 11 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дошка обробна пластикова прямокутна кухонна для нарізування овочів і продуктів 34 * 25 cm для кухні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴


